אינסטגרם רילס | הסוף של טיק טוק?

רגע לפני החרם הגדול על טיקטוק והוצאת האפליקציה מהשוק האמריקאי, ענקית הסושיאל פייסבוק החליטה שהיא מוציאה מתחרה חדש לאפליקציה הסינית תחת פלטפורמת אינסטגרם - וזו תקרא "רילס" או בלעוזית "Reels".

אינסטגרם, רילס, אושרי בוזגלו, reels, רילס ישראל, reels israel, סטורי באינסטגרם, סטורי, רילז אינסטגרם, מתי יהיה בישראל רילס, טיקטוק,TIKTOK
Instagram Reels | אינסטגרם רילס

כפי שעשתה בעבר לאפליקציית "סנאפצ'ט" והוסיפה את פיצ'ר הסטורי , פייסבוק מחליטה להוציא פיצ'ר חדש שישב תחת הפלטפורמה שבמילא פופלרית ומאכלת למעלה מ-500 מיליון משתמשים פעילים בכל חודש, את הפיצ'ר רילס (Instagram Reels) שיתן פייט, די הגון יש לציין למתחרה הסינית טיקטוק (TIK TOK).


הפיצ'ר מאפשר יצירת סרטונים קצרים באורך של 15 שניות בדומה לסטורי, רק שלפיצ'ר הזה יש אפשרויות עריכה ייחודיות והוספת מוזיקה או קטעי קול, ממש כמו בטיק טוק!

עכשיו, שיש בעולם קצת בלאגן אודות סגירת האפליקציה הסינית בארה"ב ומדינות נוספות שוקלות לחסום את הגישה לאפליקציית טיקטוק, הזמן המתאים הגיע, וההשקה של רילס לקחה חלק ביום רביעי שעבר (05/08/20). להרבה משתמשים מדובר בפלטפורמה נוספת להתפרסם ואם אפשר להיות מפורסם באינסטגרם אז למה לא? נכון להיום, 11/08/20, האפליקציה הושקה בחמישים מדינות: ארה"ב, אוסטרליה, מקסיקו, ספרד ועוד מדינות וטרם הגיעה לישראל. אינסטגרם מבטיחה שהפיצ'ר יגיע לכולם בסוף ותאפשר להינות ולשתף מהפיצ'ר בכל מדינות העולם.

את הרילס שלכם תוכלו לשתף בפיד האישי בכפתור ייעודי כמו IGTV, או בסטורי שלכם שיעלם אחרי 24 שעות.

אינסטגרם, רילס, אושרי בוזגלו, reels, רילס ישראל, reels israel, סטורי באינסטגרם, סטורי, רילז אינסטגרם, מתי יהיה בישראל רילס, טיקטוק,TIKTOK
רילס | צילום: אינסטגרם

לנו נותר להמתין ולראות האם הפיצ'ר החדש של אינסטגם אכן ישבור את השוק ויקבור את המתחרה הענקית טיקטוק, או שמא מדובר בעוד משהו שיהיה נחמד שיהיה אבל לא יגיע למימדים של הענקית הסינית.


זה הכל בינתיים, אל תשכחו לעקוב אחריי באינסטרגם לעדכונים!