הבהרת שיער טבעית | גווני שמש טבעיים

גווני שמש, אומבר'ה, גוונים טבעיים... כל אלו הדברים שאנחנו אומרים למעצב השיער שלנו שאנחנו רוצים להשיג וכל אלו ניתן להשיג בצורה מאוד פשוטה וללא חומרים כימיים, או פחות כימיים מבדרך כלל.

בעזרת מצרכים שניתן לרכוש בסופר פארם, ירקניה או קיוסק מתחת לבית, אפשר להגיע לתוצאה של גווני שמש בהירים וטבעיים בעלויות נמוכות ועם תוצאות מדהימות!

אושרי בוזגלו, הבהרת שיער טבעית, גווני שמש טבעיים, הבהרה לשיער, הבהרה עם לימון, בלונד טבעי, בלונד שמש טבעי, גווני שמש, אוברה טבעי, בלונד טבעי לשיער, חימצון שיער טבעי, לימון, חומץ תפוחים, בירה, סאן אין
גווני שמש טבעיים | צילום: אושרי בוזגלו

אז אני אתחיל עם המוצרים הכי פשוטים ונמשיך למוצרים שעולים קצת יותר כסף...

לימון 🍋 כמו שאומרים, לימון מוסיף המון! המון גווני שמש טבעיים. הבהרת השיער עם לימון היא מאוד פשוטה... קחו לימון, תסחטו אותו טוב טוב (גם אם יהיו חתיכות לימון בתוך המיץ זה בסדר אחר כך מסננים). קחו שפריצר כלשהו, ספרי גוף שנגמר ועכשיו הבקבוק שלו עומד ריק למשל... תמלאו את השפריצר עד חצי הבקבוק במים, לא משנה איזה מים. קחו את מיץ הלימון המסונן ומיזגו לתוך הבקבוק, לנער היטב וזה הכל! רססו את התמצית לקצוות השיער וצאו לשמש! אחרי פעם פעמיים או ביום אחד שהוא די חם ובהיר, תוכלו לראות גוונים טבעיים ומעלפים של שמש על השיער.


בירה 🍺 כולם מכירים את הסיפור שבירה משזפת, וזה נכון מאוד! היא לא רק משזפת היא גם מבהירה את השיער ויוצרת גווני שמש טבעיים לשיער – הבהרה נקייה ועדינה לשיער.

מאוד פשוט, קחו את קצוות השיער, הרטיבו אותם באמצעות הבירה, תהיו בשמש וזה הכל! תוך חזרה של פעם-פעמיים על הפעולה במהלך שהות אחת בים או בשמש, תוכלו לראות את הגווני שמש הטבעיים.

*כל בירה תעבוד – בירה לבנה כמובן!

שמן תינוקות 👶 שמן תינוקות אבל גם כל שמן שיזוף אחר, קחו קצת ממנו, מרחו בקצוות השיער בלבד (לא לשים שמן בקרקרפת), שהו בשמש ותוך זמן קצר תוכלו לראות את הגוונים הבהירים הטבעיים החדשים שלכם.


חומץ תפוחים 🍏 לא הרבה יודעים, או שכן...חומץ תפוחים בעל תרכובת חמצון מאוד גבוהה, בדומה ללימון מומלץ למהול אותו יחד עם מים ולא להשתמש בו ישר. קחו חצי כוס חומץ תפוחים, חצי כוס מים וערבבו יחד, שפכו או רססו על קצוות השיער, שהו בשמש ותוכלו לראות את גווני השמש הטבעיים שלכם תכף.


סאן-אין ☀️ פה מדובר במוצר שהוא לא מחומרים טבעיים בלבד אם כי הוא מכיל תרכובת לימון ואבקות מן הצומח, חשוב להבין שיש חומרים מחמצנים סינטטיים שגורמים להבהרת השיער. סאן אין עובד מצויין ולא מצריך להיות בשמש אם כי בשמש הוא עובד גם כן, אפשר פשוט לרסס את החומר על קצוות השיער ולייבש עם פן על מצב חימום. תוך זמן קצר תוכלו לראות את הבהרת השיער שנראית טבעית לחלוטין! את המוצר מוכרים בסופר פארם או ברשת Be של שופרסל. חשוב לא לרסס על שום מקום אחר מלבד השיער אחרת יגרמו כתמים בעור.

לסאן-אין שני מוצרים, אחד סגול, מתאים לשיער ברונטי-חום כהה והוא נמנע מהגוון הכתמתם, אם לא בא לכם צבע של חלודה והשיער שלכם כהה מלכתחילה, הסאן-אין הסגול יעבוד בול עבורכם ויעשה גוונים טבעיים שלא נראים בצבע כתום. הצבע השני הוא צהוב, מתאים יותר לבעלי שיער בהיר, חום בהיר עד בלונד כהה (ובהיר כמובן), מפה האפקט הוא מאוד מהיר היות ורמת החומציות היא גובהה יותר והאפקט חזק יותר. שיער בלונדיני יהיה פלטין וכן שיער חום כהה יקבל מראה בלונדיני דבש כאילו יצאת מהמספרה עכשיו. חשוב לשים את הסאן-אין בקצוות השיער ולא לשים מהשורש אחרת יראה לא טבעי. *מחיר המוצר סביב ה-50 ש"ח

אושרי בוזגלו, הבהרת שיער טבעית, גווני שמש טבעיים, הבהרה לשיער, הבהרה עם לימון, בלונד טבעי, בלונד שמש טבעי, גווני שמש, אוברה טבעי, בלונד טבעי לשיער, חימצון שיער טבעי, לימון, חומץ תפוחים, בירה, סאן אין
סאן-אין | הבהרת שיער טבעית | צילום: גוגל

זה הכל בינתיים, אני מנסה למצוא עוד חומרים טבעיים שיאפשרו הבהרת שיער טבעית או מראה של גווני שמש טבעיים וכמובן שאעדכן!


תתחדשו על המראה החדש, ואל תשכחו לעקוב אחריי באינסטרגם לעדכונים.