פארק אדית וולפסון | המיקום המושלם לצילומים בתל אביב!

מחפשים לוקיישן מושלם לצילומים? פארק אדית וולפסון הוא אחד מהמיקומים הנחשקים של צלמי אופנה, צלמים חובבניים ואינסטגרמרים בתל אביב!

פארק אדית וולפסון, תל אביב, ישראל
פארק אדית וולפסון, תל אביב, ישראל

את פארק אדית וולספון הכרתי מצילומים שנתקלתי בהם במרחבי הרשת... כל הזמן נתקלתי בפרמידה הלבנה המושלמת הזאת, כל מיני מבנים ארכיטקטיים הורסים המשקיפים לנוף מושלם ולשמיים כחולים, הייתי בטוח שמדובר בלוקיישן שנמצא בחו"ל ולא בישראל, אבל הופתעתי לגלות שהפארק הזה נמצא ממש פה! בתל אביב! אם אתה צלמים חובבניים, צלמי חתונות, אינסטגרמרים או סתם אוהבים לצלם נופים, פארק אדית וולפסון בתל אביב הוא פשוט לוקיישן מסט עבורכם!

שיעור היסטוריה קצרצר... הפארק נבנה במימון הנדבנים אדית ואייזיק וולפסון, הוא ממוקם בין שלושת הערים תל אביב, רמת גן וגבעתיים. בפארק פוסלו ע"י דני קראוון פסלים בצורות שונות בצבע לבן, לכבודם של מייסדי העיר הלבנה.

מה יש לעשות בפארק אתם שואלים? דבר ראשון, להצטלם! הפסלים שנבנו בפארק הם אחד האתריים המרכזיים למשיכת צלמים, צלמי אופנה, חתונות, וסתם חבר'ה צעירים שרוצים להצטלם יפה לאינסטגרם. כשהגעתי לפארק מיד ראיתי 2 זוגות המיועדים להתחתן כבר עושים את בוק החתונה שלהם עם צלמים מקצועיים. נתקלתי לא אחת בצילומי אופנה הורסים שהיו ברשת, ולאחרונה חברת סמסונג הוציאה קמפיין של כל מיני משפיעני רשת מצטלמים באתר לקידום המכשיר החדש שלהם.

בפארק אפשר לעשות פיקניקים, הוא עצום ובעל מרחבי דשא מוצלים ע"י עצים השתולים במקום. בפארק יש מתקני שעשועים עבור ילדים, מסלולי ריצה על אספלט ומסתבר שיש בפארק אדם, לא הספקתי לראות אותו, שוב, הפארק ענקי ולא סקרתי את כולו.


בגדול זה מסכם את כל מה שאפשר לעשות בפארק! אם בא לכם סתם יום כיף עם המשפחה או סתם ללכת לעשות פיקניק עם חברים, אתם תמצאו את עצמכם נהנים מלוקיישן מוש!

הנה כמה תמונות שצילמתי מהפארק...

מפה למיקום הפארק...


מקווה שתהנו, ואל תשכחו לעקוב אחריי באינסטרגם לעדכונים.