הסרת שומן ללא ניתוח | הקפאת שומן והצרת היקפים

מי שמכיר אותי יודע שאני לא אדם סקפטי מטבעי אבל כשזה נוגע לטיפולים קוסמטיים אני מחזיק בדעה די מיושנת שאומרת שרק טיפולים פולשניים יכולים לעשות את ההבדל וכל היתר, כנראה סתם גימיק – לשמחתי, טעיתי!

הקפאת שומן, המסת שומן, קירור שומן, קיפאון שומן, המסת שומן בלייזר, הסרת שומן בקור, הקפאת שומן בקור, הצרת היקיפים, הצרת הקפים, הצת היקפים, הקפאה של שומן, הסרת שומן בהקפאה, הסרת שומן בלייזר, נטלי דדון, הקפאת שומן נטלי דדון, נטלי דדון הקפאת שומן, הקפאה של שומן עידית הלפרין, עידית הלפרין, קליניקה עידית הלפרין, הקפאת שומן עידית הלפרין, הצרת היקף, הקפאת שומן במותניים, הקפאת שומן בישבן, העלמת צלוליט, העלמת צלוליטיס,  הקפאת צלוליטיס, הסרת צלוליטס, אושרי בוזגלו, Oshri Bozaglo
הקפאת שומן והצרת היקפים | אושרי בוזגלו

חשוב לדעת – את הבלוג הזה אני כותב חודש וחצי אחרי הטיפול! כנראה שאני לא מותאם למציאות של שנת 2020 ואילו הטכנולוגיה בעולם הביוטי כ"כ מתקדמת שהיום לא צריך להשיג את המראה שאנחנו חושקים בו באמצעות ניתוחים, חתכים או שאיבות כאלה ואחרות. החלטתי לתת צ'אנס מהמלצת חבר לטיפול שנקרא "הקפאת שומן"... כשרק שמעתי את זה המחשבה הראשונה שלי הייתה "למה אנשים משלמים על משהו שרק השם שלו נשמע לא אמין?" אבל צריך לראות כדי להאמין, החבר שהמליץ לי עשה סדרת טיפולים ( חמישה במספר ) לצורך הצרת היקפים וחיטוב השניצלים (מותניים) ולאחרי חצי שנה הראה לי את התוצאות שהיו מפתיעות ביותר! חשוב להבין שמדובר בבן אדם שאימון גופני אינו חלק משגרת היום יום שלו, לא מתאמן יותר מידי ושומר בסך הכל על אורח חיים בריא... אני לעומתו, חי אימוני כושר, ריצות, שחיה, הרמת משקולות ושיעורי עיצוב וחיטוב הגוף מזה 8 שנים. לא ממש משנה מה עשיתי במהלך הכמעט עשור הזה בחיים שלי, ולמרות שהצלחתי להגיע לחיטוב מהמם, לא הצלחתי להיפטר מהשניצלים... אני אדם רזה סך הכל, חטוב, קצת גנטיקה והרבה אימונים הביאו אותי למקום שאני די מרוצה מהגוף שלי, אין יותר מידי תלונות מלבד המותניים שפשוט מסרבים להיעלם, או כך חשבתי... התחלתי לבדוק את העניין ולגשש מה זה הטיפול הזה,מי עושה אותו, איך המכניקה שלו עובדת, והייתי חייב לתת לזה צ'אנס, לנסות להגיע עם ראש פתוח ולא לשלול את האפשרות שהטכנולוגיה היום באמת כ"כ מתקדמת ולא צריך יותר להחדיר צינורות לתוך הגוף ולעשות חתכים על מנת להיות חטובים יותר.

כמו תמיד, עבדכם הנאמן עשה עבודת מחקר די יסודית ובדק איפה נמצאת הקליניקה הכי מדוברת והכי מומלצת על ידי מטופלים, מפורסמים ואת מי משבחים הכי הרבה... בדקתי גם את הקליניקה שהחבר טופל בה וסך הכל שמעתי מכולם את אותו הדבר...אותו הניסוח ודי הרגשתי שאני עוד פציינט שמחפש להתחטב... עד שמצאתי את הקליניקה של עידית הלפרין, עסק ביוטי משפחתי שנמצא ברמת החייל – תל אביב. עידית הלפרין היא אשת חברה, אשת עולם ויותר מהכל היא אשת ביוטי, יופי שלא רואים היום...מישהי שאותות הזמן לא השפיעו עליה. מכירים את זה שאתם מתאמנים במכון כושר ואתם רואים מאמנים סופר חטובים, שריריים ופעילים ואז אתם רואים את המאמנים הפחות מוקפדים? אלו שגורמים לכם לתהות "איך זה ייתכן שהוא מאמן כושר?" ואם אי פעם תצטרכו תוכנית אימונים, סביר להניח שתבחרו במאמן החטוב יותר, כי נראה שהוא יודע מה הוא עושה... ככה אני מחווט לפחות. אז עידית, עידית הלפרין היא אשת הביוטי אליה אני רוצה ללכת, כמוה אני רוצה להיות, מה שהיא תגיד בטוח נכון אם היא נראית ככה! הקליניקה של עידית הלפרין הייתה האחרונה שהגעתי אליה מתוך סבב של שלוש קלינקות, מוכרח לציין שזאת הייתה הקליניקה היחידה אגב ששמרה על הנחיות התו הסגול בתקופת הקורונה – מסיכות, חומרי חיטוי, מרווחים בין מטופלים ובכלל היגיינה בחדרי הטיפול. התיישבתי לשיחה עם עידית ששמעה את הרצונות שלי, את הציפיות שלי וזאת ניהלה איתי שיחה כנה על מה ניתן לצפות ומה נמצא בגדר האפשרי להשגה תוך הסבר מפורט על התהליך עצמו, תופעות ההחלמה וטווח הזמן להשגת התוצאות. תרשו לי לשתף אתכם באמצעות סרטון של התהליך...


שלב ראשון – הסברה ותיאום ציפיות. בשלב הזה עידית הלפרין הסבירה לי על המכשיר להקפאת שומן בשם ZIMMER, מכשיר תוצרת גרמניה וכיצד הוא עובד. המכשיר בעצם "יונק" את השומן באיזור ממנו רוצים להיפטר ומוריד את הטמפרטורות למינוס 8 עד עשר מעלות. עוד הוסיפה להסביר שבטמפרטורה כזאת תאי השומן לא שורדים את הקור ומתים. לאחר מות תאי השומן, הגוף מתחיל להיפטר מפסולת השומן המתה דרך המערכת הלימפתית: הזעה, שתן, פעולות קיבה ובעצם בפעולות האנושיות הרגילות שכולנו עושים ממילא. כשבועיים לאחר טיפול הקפאת השומן מגיעים לטיפול משלים של גלי רדיו באמצעות מכשיר שממצק את העור באיזור הקפאת השומן וזאת על מנת להגביר את ייצור הקולגן ולתרום למיצוק העור והחלקתו באיזור שממנו השומן הוסר. פה מדובר בעצם בטיפול קומבו מציינת עידית הלפרין, כי הוא משלב גם אולטרה סאונד - שממריץ את פעילות זרימת הדם באיזור שעבר את הקפאת השומן ובעצם נותן בוסט לפעילות שעשינו שבועיים קודם לכן. תיאום הציפיות הוא בשלב הזה הוא קריטי, עידית החלה למדוד את ההיקפים שלי באיזורים בהם רציתי להסיר את השומן והובילה את השיחה לקראת מה אנחנו צפויים לראות וכמה טיפולים אני צריך על מנת לראות תוצאות קונקרטיות. הערכה שלה כמובן הייתה גסה כי כבר אחרי טיפול אחד אני פשוט התמוטטתי! אבל תכף נגיע לזה.


שלב שני – הקפאת השומן באמת שפה אין יותר מידי, מדובר במכשיר שעידית הלפרין עצמה, בידיים מיומנות מצמידה לאיזור המיועד בהקפדה רבה והוא מתחיל לינוק את השומן עד להתחברות והיצמדות לעור. ברגע שזה נעשה המכשיר מתחיל להקפיא את האיזור – כבר אחרי שלוש דק' האיזור הופך למאולחש וכל תחושה בו נעלמת. אורך השלב הזה הוא 50 דק' ובסיומו עידית מסירה את "היונקים" והאיזור לאט לאט מפשיר והתחושה מתחילה לחזור. *ב 4-5 הימים שלאחר ההקפאה האיזור קצת אדמומי ואצלי היו ממש מעט שטפי דם מקומיים שעברו ממש ביום הרביעי שלאחר הטיפול.


שלב שלישי – גלי רדיו ואולטרסאונד בשלב הזה נכנסים בעצם שני העזרים האחרונים שתורמים לשלמות ולהשלמת התהליך. השלב הזה אורך לא יותר מרבע שעה ומתבצע גם הוא בידיה המיומנויות של עידית הלפרין. גלי רדיו - נעזר במכשיר דמוי אולטרסאונד כמו שמשתמשים עבור נשים בהיריון, עוברים על האיזור שעבר את ההקפאה הלוך ושוב ובכך ממצקים, מחליקים ובעצם מצעירים את האיזור בו נעשתה ההקפאה לצורך הגברת ייצור הקולגן והימנעות מעור עודף ורפוי. מיד לאחר מכן בהפרש של שניות עוברים לתהליך האולטרסאונד המשפיע על זרימת הדם באיזור שעבר את ההקפאה, מזרז את חילוף החומרים ומקטין את נפח תאי השומן באיזור בו בוצע התהליך. השלבים האלו מאוד פשוטים והתחושה בהן היא עיקצוץ קטנטן ונסבל לחלוטין! - חזרה לשגרה הייתה מידית, מהטיפול הלכתי לעבודה והמשכתי את היום שלי כרגיל כולל אימון אירובי ומשוקולות. אז ת'כלס מה אני חושב? אני חושב שהתמונות די מדברות בעד עצמן... אני כ"כ מרוצה, כ"כ מופתע ולא מאמין שלקח לי כ"כ הרבה זמן לעבור את הטיפול הזה ואיך לא שמענו על כל אדם שני בעולם הזה שעבר את הטיפול הזה עדיין? איזה כיף שהטכנולוגיה מתקדמת ועולם הביוטי מוביל אותו. רק חשוב לציין שבמהלך כל התקופה מהטיפול עצמו התאמנתי כרגיל, התזונה שלי לא התשתנה כלל והמשכתי בחיים הרגילים שלי! איך שומרים על התוצאות? חשוב לציין כי השומן לא חוזר לאיזור בו עברתם את התהליך היות והוא הומת. מה שכן, אם לא תשלבו תזונה נכונה, אורח חיים פעיל וספורטיבי יכול להיות ותגדלו באיזורים אחרים יותר מבדרך כלל כפיצוי על המקום בו השומן שהה בפעם האחרונה ואינו עוד.


עלויות? המחיר משתנה מאדם לאדם ויכול להיקבע אך ורק במעמד הבדיקה הראשונית.


מתי רואים תוצאות סופיות? חודש וחצי – חודשיים לאחר הטיפול הראשון. כמה טיפולים צריך? משתנה גם כן מאדם לאדם ובהתאם לציפיות ולאיזורים בהם הוא רוצה לטפל.


האם הטיפול מסוכן? כלל וכלל לא! אני מאחל לכם בהצלחה ונראה לי שדי ברור על מי אני ממליץ לביצוע התהליך הזה... עידית הלפרין | אסתטיקה רפואית מתקדמת

איפה? רח' הברזל 11 תל אביב | בניין A קומה 5 טלפון 1-700-70-9993 אתר האינטרנט של עידית הלפרין עמוד הפייסבוק של עידית הלפרין

עמוד האינסטגרם של עידית הלפרין

המון בהצלחה, תתחדשו על המראה החדש שלכם , ואל תשכחו לעקוב אחריי באינסטרגם לעדכונים.