וי כחול באינסטגרם | איך משיגים אותו?

רוצים לקבל את הוי הכחול באינסטגרם ולאמת את הפרופיל שלכם כמו הסלבריטאים? אין בעיה, בכמה צעדים פשוטים תוכלו לשלוח בקשה לאימות!

נטע אלחמיסטר, גל גדות ונועה קירל | מקור: אינסטגרם

אם אתם אינסטגרמרים בנשמה ומעלים כל יום פסוט לפיד או סטורי עם מלא תיוגים לחשבון האינסטגרם שלכם וכמובן יש לכם קהל עוקבים קבוע והדוק שעוקב אחריכם ומפרגן? יכול מאוד להיות שתקבלו את הוי הכחול.

יש כמה קריטריונטים שאינסטגרם מבקשת שתעמדו בהם קודם כל ולאחר מכן תוכלו לשלוח את הבקשה בראש שקט!

החלק הכי חשוב שאני מצאתי לשתף איתכם הוא העובדה שאתם צריכים להיות מחופשים, מה זה אומר? זה אומר שאם תרשמו את השם שלכם בגוגל יהיו לכם המון תוצאות חיפוש, כי אז, סביר להניח שאתם מישהו ששווה להתחזות אליו, מישהו שיכול להיות סיכוי גבוה מאוד שהוא דמות מוכרת או סלב.


קיילי ג'נר, וי כחול באינסטגרם, עוקבים באינסטגרם, איך משיגים עוקבים באינסטגרם, איך להיות מפורסמים באינסטגרם
חיפושים של קיילי ג'נר בגוגל | מקור: צ"מ גוגל

באם חיפשתם את השם שלכם או את שם החשבון אינסטגרם שלכם וראיתם מתחת ל-70 אלף תוצאות, לא הייתי ממהר להגיש בקשת אימות כי סביר להניח שלא יאשרו לכם אותה. נכון, יש חשבונות עם מעט מאוד עוקבים ועם ממש מעט תוצאות גוגל אבל מדובר ככל הנראה באנשים שלקחו חלק בפרויקט בעל סיקור רחב או כזה ששוה להתחזות בשבילו לאישיות ספציפית. מצד שני, יש מפורסמים עם מיליון עוקבים שאין להם את הוי הכחול בחשבון האינסטגרם שלהם. סביר להניח שהם לא מוכרים, יכול להיות שהם קנו עוקבים, יכול להיות שהם בעלי חשבון שלא עוסק במותג, חברה או אישיות אנושית - אינסטגרם לא מאשרת דפים שאינם בעלי אישיות כלשהי, "דף חתולים בנשמה" לא יקבל וי כחול בחשבון האינסטגרם שלו היות והוא לא מייצג אישיות ספציפית. לכן, חשוב לבקש אישור רק עבור דפים רלוונטים ואנושיים.

עדי ביטי, נועה קירל, עוקבים באינסטגרם, איך משיגים עוקבים באינסטגרם, איך להיות מפורסם באינסטגרם
האינסטגרם של עדי ביטי | מקור: אינסטגרם

מה צריך בשביל להגיש בקשה? שני דברים בסך הכל. 1. סמארטפון

2. תעודת זהות/ רישיון/ אישור התאגדות חברה

וי כחול באינסטגרם, עוקבים באינסטגרם, איך מקבלים וי כחול באינסטגרם, איך להיות מפורסם באינסטגרם.
כיצד לקבל וי כחול באינסטגרם | מקור: אינסטגרם

בשביל הרפרנס אני מצרף פה את המדריך המלא של אינסטגרם

כמו כן, הנה סרטון הסברה בעברית שערכתי במיוחד בשבילכם!


חשוב לי לציין, כדי להיות מפורסמים באינסטגרם, רצוי שתהיו אותנטים ותעלו חומר שאתם יודעים שהעוקבים שלכם אוהבים, רק אז ובעזרת התמדה תוכלו לעלות את כמות העוקבים שלכם ולייצר טראפיק איכותי לחשבון שלכם שבסופו של דבר יוביל לאימות החשבון שלכם ולקבל וי כחול באינסטגרם. לעוד מידע על איך להשיג עוקבים באינסטגרם. בהצלחה, ואל תשכחו לעקוב אחריי באינסטרגם לעדכונים.