אחלה גבר | טיפול פנים לגבר הישראלי

טיפולים קוסמטיים הם כבר ממזמן לא מנת חלקן של הנשים בלבד, ובואו נודה באמת, לגברים ההומוסקסואלים יש הרבה יותר רצון, מודעות ולפעמים צורך לשמר על המעמד הסטריאופטי של הגבר החדש, המטופח והמתוקתק אז למה לרוב הגברים הסטרייטים עדיין ״קשה״ ללכת ולטפל בעצמם?

מיטל שמשי קוסמטיקאית, מיטל שמשי, מיטל שמשי תל אביב, מיטל שמשי קוסמטיקה, אושרי בוזגלו, טיפול פנים, טיפולי פנים לגבר, טיפול פנים לגבר, טיפול שחורים לגבר, טיפול מניקוי פנים, טיפול הוצאת שחוריםם, הוצאת שחורים בתל אביב, קוסמטיקאית בתל אביב, קוסמטיקה בתל אביב
טיפול פנים לגבר | צילום: אושרי בוזגלו

מאז שאני זוכר את עצמי, טיפולים קוסמטיים משכו אותי, יש כאלו שבגדים זה הקטע שלהם, נעליים, תספורת כל שבוע ויש כמוני, פריק של טיפולים קוסמטיים. ככל שאני חושב כל זה אני מבין ששורש ההתאהבות שלי בעולם הביוטי הגיעה מהאחיות הגדולות שלי, שתמיד אבל תמיד גררו אותי איתן לטיפולים קוסמטיים, החל ממניקור, בניית ציפורניים, בוטוקסים, איפור קבוע ועוד ועוד. הדבר הכי בסיסי שלמדה אותי אחותי הגדולה כבר מגיל צעיר, זה ״שחורים באף״, המונח שהיום הוא בין הדוחים בעיניי, אחרי קורונה (וירוס) והמילה ״שומני״. אחותי הייתה מוציאה לי שחורים מהאף להנהתה בערך בגיל 7-8, נוראי אני יודע, אבל אני מעריך את הנכונות שלה עד היום להטמיע בי את החשיבות של פנים ניקיות וזוהרות.


היום, כמעט 23 שנים אחרי, המונח הזה השתדרג אצלי ומתחיל מניקוי שחורים ועד לטיפולי יופי מטורפים לשמירה והחדרת לחות לעור הפנים וכמובן הגנה מהשמש!


בתור גבר, הומוסקסואל, ישנה ציפייה ממך להיות סופר מתוקתק, סופר סטרילי וכמובן לעקוב אחר כל טרנד ביוטי כזה או אחר שמחליט לצוץ ולהיעלם יום אחרי.

אבל הדבר הכי בסיסי שתמיד היה שם, טיפול פנים, לפעמים עובר תחת הראדר ומאבד מחשיבותו.


אצלי זאת דרך חיים, טיפול פנים הוא כמו לצחצח שיניים, לגזור ציפורניים ולהתנגב אחרי המקלחת.

מעבר לעובדה שאחרי טיפול פנים אני מרגיש ונראה פרש וזוהר, החשיבות של טיפול פנים וניקוי הפנים מקומודונים (שחורים) הוא עליון, ונראה שלא הרבה גברים עושים את זה, ולכן, החלטתי לשתף אתכם מתוך ניסיון אישי, מטיפול ניקוי פנים אצל הקוסמטיקאית האישית שלי. מיטל שמשי, קומסטיקאית בחסד עליון, עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום הקוסמטיקה ויותר מידי תעודות דיפלומה בכל תחום הביוטי משאוכל לספור. מיטל היא הקוסמטיקאית האישית שלי, אני מטופל אצלה לא יותר מידי זמן למען ההגינות אבל הספיקו לי מס׳ טיפולים כדי להבין שסוף סוף אני בבית. אחרי שנים שאני מטופל אצל קוסמטיקאיות שונות, חלקן טובות וחלקן פחות, אני מבין שקוסמטיקאית, כמו ספר, לא מחליפים כל-כך מהר. בעברי (ומבלי לציין שמות), טופלתי אצל כמה קוסמטיקאיות שלא טיפלו בי כל-כך טוב וכתוצאה מכך סבלתי מעודף שומן בעור, התפרצויות פצעים וכמובן פציעות לאחר טיפול פנים בסיסי שהותירו אותי פצוע ימים לאחר מכן.

אצל מיטל שמשי, מעולם לא יצאתי כל-כך זוהר, טיפול שנכנסתי אליו שמנוני (איכ) ויצאתי פרש בצורה בלתי רגילה.

המוטו של מיטל הוא ״הרס לטובת בניה״ ששאלתי לראשונה מה זה אומר, ענתה לי מיטל ״זה אומר שאנחנו מחדשים את העור בצורה מבוקרת על מנת לתת לו את הבוסט הרצוי לצורך השיקום שלו״. ואני חייב לציין שזאת הפעם הראשונה שקיבלתי הסבר בצורה כזאת. יאללה לטיפול...את טיפול הפנים שעברתי אצל מיטל התחלנו בהתפחה, פרפ (הכנה) אם תרצו לקראת הוצאת הראשים השחורים שנמצאים אצלי בעיקר באיזור ה-T (מצח, אף), ראשים שחורים (קומודונים) הינם לפי מיטל, בלוטות חלב שמגינות על שכבת העור הראשונה (אפדרמיס) שפשוט נמצאת על פני הפנים ומתחמצנת ככל שעובר הזמן. ההתחמצנות של בלוטות החלב, שבראשיתן בצבע לבן, מתחמצנות מהאויר של העולם החיצוני והופכות לאט לאט, צהובות ולבסוף שחורות ומכאן ״שחורים״ על עור הפנים.

ההתפחה מעקצצת ממש מעט, וזאת בשל העובדה שהחומרים שמיטל משתמשת בהם מכילים מרכיבים פעילים וחומצות התפחה.


לאחר ההתפחה, מיטל משתמשת בטכניקה שמוכרת לכולנו, שתי אצבעות וכיווץ העור מצד לצד עד לכדי הוצאה מבוקרת של הראשים השחורים וכל זאת מבלי לעשות נזק, לפצוע או לגרום לשיטפי דם באיזור הלחיצה. אני לא יכול להסביר כמה החלק הזה הוא קריטי, לא פעם יצאתי ״פצוץ״ מטיפול פנים ונראיתי כאילו הייתי בלא פחות משדה קרב!לעיתים יש צורך בהוצאת שחורים עמוקים וזאת בעזרת שימוש במחט רפואית וסטרלית. גם פה, שימוש שכזה צריך ורצוי שיעשה בידיים מיומנות בלבד!


לאחר הוצאת השחורים בצורה הכי עדינה, לא מכאיבה ולא פוצעת שיש! עוברים להחדרת לחות ע״י מכשור מיוחד, אולטרה-סאונד. מיטל אומרת לי בכל טיפול ״אושרי, לחות זה הדבר הכי בסיסי!״ ותמיד מדגישה שאת כל הלחויות שעכשיו הוצאנו מהפנים, חייבים להחזיר חזרה על מנת שהעור ישתקם במהירות ויקרין חיוניות.

הפעולה הזאת של האולטרה-סאונד מרגיעה את העור ומסייעת בהורדת האדמימות שלאחר כיווץ העור.השלב השלישי הוא מסיכות, מסיכות הזנה ולחות שמוחדרות לעור על ידי ״לישה״ של עור הפנים. מיטל, אם את קוראת את זה, ידי זהב! נשבע לכם שפעם אחת נרדמתי בחלק הזה! חחחח

וזה הכל!

חבר׳ה, גברים, נשים, סטרייטים והומואים, זה הכל וזה כל ההבדל!


בלי שום קשר אני עושה עוד מליין-ת׳אלפים טיפולי ביוטי אצל מיטל, כמו סידור גבות, שעווה באף וטיפולי ביוטי אחרים שעליהם נשוחח בבלוגים אחרים.

אני ממליץ לכל מי שעדיין לא עשה טיפול פנים, ללכת ופשוט לעשות את זה!

מבטיח שאחרי זה אתם פשוט תברכו אותי.


כמו ספר, מפה לאוזן, זו השיטרה הכי טובה להגיע לקוסמטיקאית, לכן אמליץ על מיטל כקוסמטיקאית ויועצת אישית בתחום הביוטי לנשים וגברים כאחד.


אם החלטתם ללכת על מיטל, הנה כל הפרטים שאתם צריכים...

מיטל שמשי קוסמטיקאית, מיטל שמשי, מיטל שמשי תל אביב, מיטל שמשי קוסמטיקה, טיפולי פנים בתל אביב, טיפול פנים, קוסמטיקאית בתל אביב, קוסמטיקה בתל אביב, טיפולי פנים בזול, טיפול פנים תל אביב
מיטל שמשי פתרונות יופי מתקדמים | צילום: מיטל שמשי

עלות טיפול פנים: 350 ש״ח

אורך טיפול: שעה-שעה ורבע כתובות וסניפים: בן יהודה 180, תל אביב (בתוך המספרה של אמיר אליהו) |וסניף נוסף ברח' לשם 25, ראשון לציון

טלפון: 052-394-4971

הפייסבוק של מיטל

האינטסגרם של מיטל

האתר של מיטל


תהנו, ואל תשכחו לעקוב אחריי באינסטגרם לעדכונים נוספים.