עוקבים באינסטגרם | איך משיגים אותם?

בעידן שכולו חיפוש אחר היעד המילניאלי, תהילה, עוקבים באינסטגרם הם קרש הקפיצה המהיר לתהילה.

עוקבים באינסטגרם, קניית עוקבים באינסטגרם, עוקבים באינסטגרם מחיר, איך קונים עוקבים, אינסטגרם, איך לעלות עוקבין באינסטגרם, איך להשיג עוקבים באינסטגרם, לייקים באינסטגרם
האינסטגרמרים הכי הכי | אינסטגרם

ראוי להודות בעובדה שכל ילדה או ילד בן 16 עם למעלה מ-30 אלף עוקבים הופך לסלב בן לילה. כל נער או נערה בגיל הטיפש-עשרה רודף אחר החלום להיות קיילי ג'נר הבאה, או סתם מעריץ שרוף שהיא שיתפה את הסטורי אינסטגרם שלו, זאת במטרה להגיע לכמות עוקבים גבוהה ובכך לזכות בטייטל "משפיען אינסטגרם".

סוכנויות טאלנטים חדשות צצו להן בשנים האחרונות והן מחפשות נמרצות אחר הדבר הבא שמתחלף כל חמש דקות בערך. הסוכנות שולחת מוצר או שובר למשפיען/ משפיענית ובתמורה, המשפיענים מפרסמים את המוצר או השירות בפיד אינסטגרם שלהם או בסטורי.


העסק הפך לרווחי מאוד עבור נערים ונערות עם כמות גבוהה של עוקבים עד לכדי ממדים של עשרות אלפי שקלים לפוסט!


מקצת סוכנויות המשפיענים שנמצאות ברשת:

הלידרים

הלידרס

Share Media


אז לענייננו, איך משיגים עוקבים באינסטגרם ומגיעים לתהילה הנכספת? פשוט. תהיו יצירתיים ואותנטים! בתחילת הדרך של אינסטגרם, היו המון בוטים, תוכנות המאפשרות לייצר "עוקב" ולאחר יום יומיים "הסרת עוקב

", פעולה זו הביאה לאנשים מס' בלתי מבוטל של עוקבים, כי מי שאתה עוקב אחריו מן הראוי שיחזיר לך עוקב. עם הזמן השיטה הזו התחילה להתפורר ואנשים התחילו לפתח את נטיית "ביונסה" כמה שפחות לעקוב וכמה שיותר עוקבים.

עכשיו, אין סיבה שמישהו באמת יעקב אחריך אם לא עשית משהו בחייך שראוי לעקוב אחריו. להיות סתם יפה יכול להביא לך לייק, ולכל היותר שיתוף הפוסט. אבל זאת לא המטרה שלנו. המטרה היא להיות מפורסם ולשם כך אנחנו צריכים להיות מישהו שטרם נראה באינסטגרם (משימה בלתי אפשרית), אין בעיה. אז לפחות להיות מישהו שעושה משהו בדרך הכי טובה!


אם זה איפור, אז לקחת את זה לקצה! להיות הכי יצירתי שיש!


אם זה צילום, אז לקחת אותו לאקסטרים!


אם זה עיצוב הבית, אז להשתגע עם העיצוב!


המטרה היא להיות כמה שיותר בולט, מיוחד ומעניין ובכך להרוויח אנשים שבאמת יהנו מהתוכן שפרסמת וירצו לעקוב אחריך.


כמובן שישנם עזרים, האשטאגים ותיוגים יכולים להביא לחשיפה רחבה ובכך ליצור באזז סביב הפוסט או הסטורי שפרסמתם. אם הוא מעניין מספיק אין סיבה שלא יעקבו אחריכם.


קיימים עוד טריקים שיוכלו לאפשר לכם להשיג עוקבים או "להשביח" את הפרופיל אינסטגרם שלכם וזאת באמצעות "פיד עקבי" או "קולקשין פיד" - קו עיצוב זהה בעמוד האינסטגרם שלכם יכול להיות מושך ומזמין יותר.

זאת דוגמא אחת מיני רבות ששווה לנסות. מוסר ההשכל: תהיו אותנטים, יצרתיים ואל תתבאסו אם לוקח לכם זמן, אם לא המצאתם את הנורה, סביר להניח שיהיה לכם קצת יותר קשה להיזכר בדברי הימים.


חושבים שיש לכם מספיק עוקבים? קראו את המדריך איך להשיג את הוי הכחול באינסטגרם.

בהצלחה, ואל תשכחו לעקוב אחריי באינסטרגם לעדכונים.