קניית עוקבים באינסטגרם | האם כדאי לקנות בכלל?

אז כולם רודפים אחרי הכמות ולא אחרי האיכות, למה? איך הגיוני שיהיו לכם עשרות אלפי עוקבים ועשרים לייקים על תמונה? לא הגיוני נכון? אז האם כדאי לקנות עוקבים או להשיג אותם בדרך טבעית?


 עוקבים באינסטגרם, קניית עוקבים באינסטגרם, עוקבים באינסטגרם מחיר, איך קונים עוקבים, אינסטגרם, איך לעלות עוקבין באינסטגרם, איך להשיג עוקבים באינסטגרם, לייקים באינסטגרם, קניית עוקבים באינסטגרם, וי כחול באינסטגרם, וי כחול, להיות מפורסם באינסטגרם, משפיעני אינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם | האם כדאי לקנות בכלל?

1. תמונות איכותיות חשוב מאוד, לעלות תמונות באיכות טובה, תאורה וצבע!

2. פילטרים זה בסדר גמור להשתמש בפילטרים לאינסטגרם, האינסטגרם הוא שלוחה שלכם, כזאת שאתם רוצים להציג – גם אם השלוחה הזאת לא הכי אמיתית, תעלו תמונות שיעשו לכם טוב ובמבט לאחור תסתכלו על התמונות ותחשבו לעצמכם "זאת הייתה תקופה טובה".

3. גיוון

תשתדלו לגוון בפיד האינסטגרם שלכם את התמונות, אל תעלו כל הזמן תמונות מאותו המיקום, אותה הזווית, אותם הבגדים – אנשים אוהבים ורסטיליות ורווגוניות. לא להיות משעממים!

4. #האשטאגים תשתדלו לעלות את כל האטשטאגים הזמינים עבורכם! בכל תמונה ניתן לעלות עד 30 האטשטאגים ובסטורי ניתן לעלות עד 5. ככל שיותר אנשים ייחשפו לפרופיל/ לתמונה שלכם, הסיכויים להיות מפורסם באינסטגרם יעלו!


5. שעות העלאה שימו לב שאתם מעלים את התמונות לאינסטגרם בשעות הכי פופולאריות שלכם! לכל אחד ובכל מקום בעולם יש שעות כאלו, הזמן הכי טוב לעלות תמונות לאינסטגרם בישראל הוא בין השעות 18-21 בערב. כולם נמצאים בבית, חזרו מהעבודה ומוכנים להיכנס לאפליקציה. 6. סטוריז תשדלו לעלות סטורי מעניינים, לא כולם רוצים לראות כל דבר שאתם אוכלים, לפעמים זה לא נראה הכי מגרה שיש ולפעמים זווית הצילום לא ממש מחמיאה לסטורי ועדיף כבר לוותר. תשאירו את העוקבים שלכם מעודכנים במהלך היום באמצעות הסטורי!

7. תייגו מפורסמים אם יש לכם מפורסם שאתם אוהבים ואתם עוקבים אחריו, הוא בדיוק אוציא שיר או וידאו מגניב? תשתפו בסטורי, תתייגו אותו או אותה ויכול להיות שהם ישתפו את התיוג שלכם!

8. תייגו עמודי אינסטגרם אם בדיוק רכשתם חולצה יפה של מעצב אופנה או תכשיט של מעצבת תכשיטים, תייגו אותם בתמונה שלכם! תייגו את העמוד העסקי של כל עסק שיש לכם קשר איתו, ככה, שבעלי העסק ישתפו את התמונה שתייגתם אותם, אם היא מספיק מעניינת, אנשים יקפצו לברר מי אתם ואולי יתחילו לעקוב אחריכם.

9. צבע תשדלו להיות צבעוניים ככל שניתן באינסטגרם, אנשים אוהבים צבע, כחול, ירוק ורוד ובקיצור כל צבעי הקשת! אם יש לכם צבע ספציפי שאתם אוהבים, תוכלו להשתמש בו כדי ליצור סגנון ייחודי לפיד האינסטגרם שלכם, ככה אני עשיתי :)

10. תהיו אתם הכי חשוב אולי מכל הטיפים, תהיו אתם! אל תעלו דברים שאתם לא צילמתם או תמונות שאתם לא יכולים לשחזר כי אתם לא רגילים להצטלם בהם, אנשים יצפו לאותה הרמה ואותה האיכות מכם, אם לא תספקו את הסחורה, הם פשוט לא יעקבו אחריכם באינסטגרם. אז, פשוט תהיו אתם!

זה הכל חברים, רציתם לדעת איך משיגים עוקבים באינסטגרם ואני מקווה שהטיפים האלו יעזרו לכם! אם צברתם כמות מספקת של עוקבים, תוכלו להגיש בקשה לוי כחול באינסטגרם ממש כמו שיש למפורסמים! חשוב מאוד, לא לקנות עוקבים באינסטגרם! זה נראה לא אמין, זה נראה לא איכותי וזה פשוט לא אמיתי! אתם רוצים להיות אמיתיים ולהצליח כי באמת הצלחתם ולא בגלל ששילמתם למערכת שתייצר לכם עוקבים באינסטגרם.

בהצלחה,ואל תשכחו לעקוב אחריי באינסטרגם לעדכונים.