פארק קריית ספר בתל אביב | פארק שכונתי בלב העיר!

מתקני שעשועים, דגי זהב, ברווזים, מפלי מים והמקום המושלם לקחת את בחיר לבכם לדייט על מנת שיתאהב בכם! פארק קריית ספר הוא לוקיישן סודי שתושבי תל אביב לא מעזים לגלות לכם!

פארק קריית ספר, תל אביב, ישראל
פארק קריית ספר, תל אביב, ישראל

אהלן חבר'ה, שיעור היסטוריה קצרצר על הפארק ההורס הזה... גן ציבורי המשתרע על 12 דונמים, ממוקם בין רחובות יהודה הלוי, עמרם גאון ולינקולן. בעבר, האיזור סבל ממחסור בשטחים ירוקים עבור משפחות, ראש העיר חולדאי החליט שהוא לוקח לידיו את הטיפול בנושא ומקים פארק למשפחות באיזור. פארק קריית ספר נחנך בשנת 2013 בערב חג הפסח.

כמה עובדות על הפארק... בגן יש מערכות מים ביולוגיות, האחת נקראית "שולחן המים" והשניה היא מערכת מים שבנויה על תעלות בטון שנאספו במהלך בניית הפארק. חלקים של הריסות נזרקו לתעלות הבטון על מנת ליצור את אפקט המפלים. תושבי האיזור החליטו להכניס למערכות המים הביולוגיות דגי זהב, ברווזים ועוד כמה סוגי חיות ונראה שאלו שגשגו שם.

בעלי החיים באיזור הפארק הופכים את המקום לקסום ומדהים עבור ילדים! אה, עוד דבר! במקום יש גינת תבלינים ציבורית, כלומר התושבים באיזור אשכר'ה שותלים שם בזיליקום, נענע, לואיזה ועוד ועוד... לפארק יש משטחי דשא גדולים ובקלות ניתן לעשות עליהם פיקניק! עוד תוכלו למצוא בפארק מתקני שעשועים עם משטח גומי בטיחותיים לילדים, שולחנות בטחון עם משחקי דמקה ושח מוטבעים בהם. מוכרח לשתף אתכם... הדייט השלישי שלי עם בן זוגי היה בפארק הזה, הוא תושב תל אביב במקור ואני לעומתו בת ימי (גאה, תרתי משמע), לכן הוא מכיר את תל אביב באמת על כף ידו, החליט שנלך לפארק עם בקבוק יין לדייט השלישי שלנו. בגדול, הוא קנה אותי! הקסם של הפארק הזה הוא פשוט היסטרי, אי אפשר שלא להתאהב שם (אלא אם כן אתם לא רוצים להתאהב). אני ממליץ בחום, לכל הזוגות שעכשיו מתחילים לצאת, דייט בפארק קריית ספר בתל אביב הוא פשוט מסט!

בלי להמשיך לחפור, הנה כמה תמונות מהפארק ההורס הזה...

מפה שלא תאבדו את הדרך...

מקווה שתהנו ותתאהבו בפארק כמוני, אל תשכחו לעקוב אחריי באינסטרגם לעדכונים.